Wolverine Женска Работ Перформанси Кратки Ракави, T-Shirt

Wolverine Женска Работ Перформанси Кратки Ракави, T-Shirt

DEN 351.12

Достапност

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Влага wicking.Contoured рамената за оптимално одговара.Ознака помалку етикета за удобност.Продолжен опашка за екстра покриеност.Оди напред и да живеат на работ.Знаеме дека нема да сакате да ја земе надвор и тоа е дизајнирана така што не треба да се.На две-тон џерси ткаенина има влага wicking технологија и contoured шевовите подобрување на движење.На работ работи за вас, до работа е завршена.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа