Колумбија Мажите Терминал Deflector Долг Ракав

Колумбија Мажите Терминал Deflector Долг Ракав

DEN 301.68

Достапност

Оваа кошула останува лесни, но издржливи, без разлика на временските услови или се фати.За да се обезбеди големина можете да изберете е во право, да ги користат нашите големината на табелата и следниве мерење инструкции : За ракави, со почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да ракавот.АКТИВНИ ОДГОВАРА : активна одговара ви обезбедува удобност да ги преземе за секоја активност.Технологијата што се вклучени во оваа кошула е потребно за секој ден надвор.Тесните ткаат конструкција со УВ абсорбента предиво блокира целиот спектар на штетните УВ зраци.За градите, мерка во потполност дел на градите, под мишките и во текот на плешките, одржување на лента мерка фирма и ниво.OMNI-СЕНКА : Се безбедни и заштитени.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Puma Men ' s Карики Tee
  • Новак

Puma Men ' s Карики Tee

DEN 239.28

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% памук BCI.Увезени.Се повлече На затв�