Калвин Klein Момчиња Перформанси Кратко Sleeve Tee Кошула

Калвин Klein Момчиња Перформанси Кратко Sleeve Tee Кошула

DEN 336.72

Достапност

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.КАРАКТЕРИСТИКИ на Овие Момчиња tee кошули се совршени за активни дена или секојдневна облека, Нашите кратки ракави tees функција голем број на солидни и печатење за да изберете од.УДОБНО се ВКЛОПУВААТ удобност е не може да се преговара во овие Момчиња tee кошули, влага-wicking, лесни, еластичен, дише во нашата ткаенини ќе се обезбеди тој е секогаш подготвен за акција.РАБОТИ ДОБРО СО Момчиња панталони, joggers, sweatpants, качулка, песна, јакна, песна панталона, фармерки, outerwear јакна, патики за луксузен изглед.МОМЧИЊАТА ПЕРФОРМАНСИ повлекува влага далеку од кожата, брз dryng ткаенина која нема да тежат на вас долу, се Водат обезбедува utlimate удобност како што се движи, го Рефлектираат го подобрува видливоста во услови на слаба светлина.Нашиот производ е 100% Автентично, Одличен подарок за секое дете.Модерен облека за деца, сите родени од една единствена точка на гледање.Чиста, игрива и поп.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Puma Men ' s Карики Tee
  • Новак

Puma Men ' s Карики Tee

DEN 239.28

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% памук BCI.Увезени.Се повлече На затв�