10K Маратон Превртена Розова Овална Автомобил Магнет Decal Тешки Водоотпорен

10K Маратон Превртена Розова Овална Автомобил Магнет Decal Тешки Водоотпорен

DEN 167.76

Достапност

10 K Маратон Превртена Розова Овална Автомобил Магнет Decal. 4"x6" Овална Тешки Магнетни Винил, 35 Мили Дебели.Светла Боја, Нема да Исчезнат, Водоотпорен UV Бои.Печатени во САД.Оваа 10 K Маратон Превртена Розова Овална Автомобил Магнет е совршен подарок за тоа посебно тркач во вашиот живот, или едноставно за да се прогласи вашите достигнувања во прилично розова начин.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа