CHNOI Модерна Лустерот Полу Флеш Планината Кристал Осветлување Таванот Кристал Светилка за Спални соби Dinning Соби Ходникот

CHNOI Модерна Лустерот Полу Флеш Планината Кристал Осветлување Таванот Кристал Светилка за Спални соби Dinning

DEN 1514.40

Достапност

Кристално е повеќе транспарентни материјали се подобри, и извор на светлина е повеќе око-заштита.Суспензија жица, должина-прилагодлив.Материјал : K9 кристал + метал.Извор на светлина : LED светла,дадената област : 10-15 метри квадратни.Апликации : хотели, ресторани, дневна соба, трпезарија, спална соба, студија и така натаму.Дали светилка има светлосен извор : нема светлина source Voltage : 110 ~ 240 V (inclusive)главниот материјал на светилка тело : alloy Shade главен материјал : crystal Light код тип : заштеда на Енергија светилка LEDProcess : топло bending Irradiation област : 15㎡-30㎡Сенка помошен материјал : crystal Light тело помошен материјал : alloy Smart тип : не поддржува smart Whether тоа е интелигентно контролирани : No Lamp облик : риба линија chandelier Type на лустерот : Кристал лустерот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа