Светлината Светилка Американски Едноставна Спалната Соба Кристал На Светлина Ресторан Осветлување Посмодерна Светлина Кристал Лустерот Атмосфера Liyannan

Светлината Светилка Американски Едноставна Спалната Соба Кристал На Светлина Ресторан Осветлување Посмодерна

DEN 1389.60

Достапност

Направи изјава со оваа модерна таванот светлина и да уживате во екстравагантен дизајн и елегантен изглед за вашата дневна или трпезаријата, кујната, ходникот или спална соба.Погоден : дневна соба, трпезарија, кујна островот, спална соба, foyer, затворен, farmhouse, бар, ресторани, галерии, изложбена сала, хотели, кафуле, канцеларија, итн.Извор на светлина тип : LED светло, материјал : хардвер + кристал, дадената област : 8-20 квадратни.Светла боја : топло светло, напон : 110-220 V, извор на светлина : со извор на светлина, се префрлат тип : копчето тип.Големина на : 40 см во дијаметар, 33 cm висока, прилагодлив синџир 50 cm.Боја : Злато.Процес : печење, печат, позлата, погоден за простор : дневна соба, спална соба.Вентилација, трпезарија, ѕидови, хотелски соби, итн.Ако има било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, ние ќе го добие реши побрзо, што ќе даде најдобро решение во прв пат.1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2 CM разлика.2. Поради резолуција, светлината, контрастот, и др.на екранот на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата.Се надевам да се разбере.Имајте пријатен шопинг ден!★Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа.Ние сме посветени на обезбедување на висок квалитет на производите.★Ако не сте задоволни со нашата служба, се надевам дека ќе може да обезбеди искрени повратни информации.Ви благодариме за разбирањето.Вашето задоволство е наша цел.г.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа