Кујна Држач за Чување на Лук - Пакување од 3 - Пластика Контејнер за Складирање за Лук - Лук Чувар за Контра

Кујна Држач за Чување на Лук - Пакување од 3 - Пластика Контејнер за Складирање за Лук - Лук Чувар за Контра

DEN 287.76

Достапност

Оваа лук контејнер за складирање е задолжително за секој кој сака да се готви со свеж лук.Оваа лук складирање е стилски кујна простор за лук тоа само зазема малку простор на шалтер.На лук saver сад чува главите на свеж лук и содржани во оваа симпатична лук во облик на чувар.На лук чувар мали запира дека јак мирис од пополнување вашиот фрижидер.Оваа лук носителот складирање апсорбира вишокот на влага се заканува да го уништи свежината на лук сијалица.Овој голем лук чувар совршено дизајниран за лесно зафат.Оваа лук чувар чувар држи вашиот лук новак подолго.Оваа пластика лук чувар лесно да се место во преполната фрижидер.Овој голем лук чувар совршено дизајниран за лесно зафат.На лук чувар има лук облик, кои го прават можете брзо да ги пронајдете храна сакате.Мини лук чувар има капакот кои што штити од светлина подолг рок на траење.Оваа пластика лук сад е направен од високо-квалитетни материјали.Оваа пластика лук чувар лесно да се место во преполната фрижидер.Мали лук носителот има декоративни и оригинален дизајн.Мали лук носителот има декоративни и оригинален дизајн.Оваа лук чувар големи е добро прилагодени за подарок за пријател или парот се пресели во нов дом.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа