BeManned Лосион за Тело – Премија за Нега на Кожата Лосион за Мажи – Лосион за Тело за Мажи со Масло од Кокос, Коноп Семе на Нафта, Шеј Путер, и Витамин Е – Анти-Стареењет

BeManned Лосион за Тело – Премија за Нега на Кожата Лосион за Мажи – Лосион за Тело за Мажи со Масло од Кокос,

DEN 239.76

Достапност

Овој природен елемент може да ви помогне да се задржи на кожата moisturized без затнување на порите.Нашето Тело Лосион содржи Масло од Кокос, Коноп Семе на Нафта, Шеј Путер, и Витамин Е масла кои се големо внимание на сите области на вашето тело.Богата со хидратантен и луксузен масла, овој Лосион за Тело е мора да се има во вашата рутина.Лесно да се Применуваат : Овој луксузен Тело Лосион за мажи доаѓа во практично лесно издавање шише што го прави апликација полесно.Некои функции, за да се задржи во умот се за нашиот производ : 8 Количина : 8oz; Практична пластични шише со транспорт на главата; Формулиран со Масло од Кокос, Коноп Семе на Нафта, Шеј Путер, и Витамин Е масла; Богат со витамини, E, шеј путер; Содржи антиоксиданси кои можат да помогнат да се борат против оксидативниот стрес; Да имаат анти-стареењето ефекти; Хидрира и moisturizes кожата; Лесно да се примени; Може да помогне со сува кожа и брчки; Може да помогне да се стимулира колаген; не се пречка или congest порите.Многу Бенефиции : Овој Лосион за Тело содржи Коноп Семе на Нафта.Тоа е причината зошто ние го дизајниравме неверојатно тело лосион кој ви овозможува да се задржи вашата кожа и moisturized за младешки и елегантен изглед.Нафта мешавина содржи длабоко навлажнувачки состојки кои се богати со антиоксиданси и витамини кои обезбедуваат анти стареењето ефект, додека поддршката на производството на колаген и одржување на вашата кожа мазна и хидрирани.Можете да додадете неколку пумпи на овој лосион за вашата сува кожа со масажа темелно најдобри применува по топол туш.Во Be Manned, ние се стави на вашата среќа над сè друго.Земајќи грижи за вашата кожа е неопходна ако сакате да уживате во moisturized, блескав и мазна кожа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа