Биологот R810ST Средината на Серија Злато Позлатен 8 Мерач Лопата Бариера Терминал (20/pack)

Биологот R810ST Средината на Серија Злато Позлатен 8 Мерач Лопата Бариера Терминал (20/pack)

DEN 373.92

Достапност

Средината на Серија 8 AWG Злато Лопата Бариера Терминали.Вклучува 10 Црвени и 10 Црна Винил Покрива. #10 Злато Лопата Терминали.Пакет од 20. Средината на Серија 8 AWG Злато Лопата Бариера Терминали Вклучува 10 Црвени и 10 Црна Винил Опфаќа #10 Злато Лопата Терминали Пакет од 20.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа