Фунта Печат CRG7530.1400.125.150X20 7530 Прстен Заптивка, 14 Цевка Големина, 1/8 Дебела, Притисок Класа 150#, PTFE, Богородица, Тефлон, Бела (Пакување од 20)

Фунта Печат CRG7530.1400.125.150X20 7530 Прстен Заптивка, 14 Цевка Големина, 1/8 Дебела, Притисок Класа 150,

DEN 3319.20

Достапност

Вие ќе добиете максимална ефикасност од нашите заптивка материјали кога ќе ги користат нашите заптивка инсталација постапка. [1] чисти и ја испита прирабници, површина или делови кои бараат заптивка. 2] чисти или да го замени вашиот завртки, навртки тоа е да се спореди со ултра-висок молекуларна тежина полиетилен исклучително висока најголемиот дел resistivity го прави идеален материјал за fabricating долг живот electrets.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа