Фунта Печат и Снабдување (STCC) GS700109430X30 Зелена Aramid Влакна/NBR 7001 Не-Азбест Компресирани Лист, 30 Должина, 30 Ширина, 0.094 Дебели

Фунта Печат и Снабдување (STCC) GS700109430X30 Зелена Aramid Влакна/NBR 7001 Не-Азбест Компресирани Лист, 30

DEN 1653.12

Достапност

Фунта Печат Тоа е многу добра општа услуга заптивка материјал кој има бројни апликации во процесот индустрии и во вода и отпадни води индустрија.Тоа е, исто така, најчесто се користи во опрема како што се вентили и пумпи.GS700109430 X30.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа