На Hillman Група 2853 8 x 3/4-Инчен Овална Глава Антички Месинг Декоративни Лим Завртка, 30-Пакет

На Hillman Група 2853 8 x 3/4-Инчен Овална Глава Антички Месинг Декоративни Лим Завртка, 30-Пакет

DEN 288.24

Достапност

Лим завртки се дизајнирани за обединување на тенки парчиња на метал на дрво, fiberglass.Одлично за општи поправка околу куќата.Дувачкиот заврши.Метал првенствено преку пред - drilled или сопствени генерирани дупка во светлина мерач метал.Опис на производот Овие лист метални навртки, или прислушување завртки, се многу разноврсна и се користи за да се прикачени метал, дрво, fiberglass, и пластика.Остри теми подготви материјал заедно и да се обезбеди безбедна задржете.Лим завртки се целосно навој со остар точка.Од Производителот Овие лист метални навртки, или прислушување завртки, се многу разноврсна и се користи за да се прикачени метал, дрво, fiberglass, и пластика.Остри теми подготви материјал заедно и да се обезбеди безбедна задржете.Лим завртки се целосно навој со остар точка.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа