FixtureDisplays® 100PK М3.5 X 6mm Теренот 0.6 mm Круг Главата Метрички Навој Филипс Вози Јаглероден Челик Никел Позлатен Крст Вдлабнати 304590-НФ

FixtureDisplays® 100PK М3.5 X 6mm Теренот 0.6 mm Круг Главата Метрички Навој Филипс Вози Јаглероден Челик Никел

DEN 40.32

Достапност

Тркалезна Глава Метрички Навој М3.5, 6mm тема должина.Теренот : 0.6 mm.Глава diamter : 5.5 ММ. Pack Грофот : 100 PK.Се вози тип : Филипс.Изработена од јаглероден челик материјал.Fixture Displays 100 PK М3.5 X 6mm Теренот 0.6 mm Круг Главата Метрички Навој Филипс Вози Јаглероден Челик Никел Позлатен Крст Вдлабнати 304590-НФ.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа