Стоматолошки САД 1802 Ножеви KGF8 6EZ

Стоматолошки САД 1802 Ножеви KGF8 6EZ

DEN 1080.00

Достапност

Стоматолошки САД континуирано уникатни агли и sharpens секој ножот.Стоматолошки САД го зголемува нивото на топлина лекување на 50-55 цврстина оценка.Соодветна виткање на секој совет, од 1 до 6 пати, за да се осигура правилна употреба квалитети.Купување на најдобар квалитет на материјали.Квалификувани техничари се производство на форми на секој совет.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Periosteal Лифт 18cm
  • Новак

Periosteal Лифт 18cm

DEN 771.36

Направени со висок квалитет, од нерѓосувачки челик.Periosteal Лифтови се користат за да се воздигне на гинги

Hu-Friedy E22 Miniture Cryer, Право
  • Новак

Hu-Friedy E22 Miniture Cryer, Право

DEN 2102.40

Обезбедува подобра потпора за зголемување на ефикасноста во постапките.Намалена совет големина обезбе

Hu-Friedy E23 23 Лифт
  • Новак

Hu-Friedy E23 23 Лифт

DEN 1473.60

Обезбедува подобра потпора за зголемување на ефикасноста во постапките.Намалена совет големина обезбе