Удобност Зона CZPF402PL-ЕУ Рачни Батерија Фан - Литиум Јонска Батерија Управувани, Микро USB Кабел - Моќен, Мини Рака Фан - Лесни, Виолетова

Удобност Зона CZPF402PL-ЕУ Рачни Батерија Фан - Литиум Јонска Батерија Управувани, Микро USB Кабел - Моќен,

DEN 348.00

Достапност

ОСТАНЕТЕ КУЛ ON-THE-GO : Чувствуваат soothed каде што треба да бидат со нашите рачни фан.Многу компактен и пренослив, тоа се само мерки во 2.6" x 4.1" x 8.3".Се тоа каде и со леснотија!.ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШАТА УДОБНОСТ : Ова се рачни мини фан карактеристики 3 силна прилагодливи ладење брзина за да одговараат на вашите различни потреби.Тоа е исто така дизајниран со пригоден LED моќ индикатор.САМО ПОЛНЕЊЕ & УЖИВААТ ВЕТРЕ : Уживајте во вашиот мини рачни фан до 3 часа, и тоа благодарение на својата моќна и литиум јонска батерија.Тоа доаѓа со свој полнење преку USB кабел.ДАДЕ ДАР НА РЕЛАКСАЦИЈА : Заличи на еден близок ден од страна на добивање на нив оваа мини преносни фан.Со својот модерен минималистички дизајн и сигурна изведба, тоа е сигурен хит за сите!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа