Ангел Мека 4636014 ps Ултра Лицето Ткиво, 2-Ply, Бела, 3/5 7 x 8 1/2, 96/Кутија, 10 Кутии/Картон

Ангел Мека 4636014 ps Ултра Лицето Ткиво, 2-Ply, Бела, 3/5 7 x 8 1/2, 96/Кутија, 10 Кутии/Картон

DEN 2344.80

Достапност

Се продаваат како 10/Картон.Премиум, две-ply лицето ткиво.Идеален за слика-свесни за статистика, исхрана и здравствени установи.Вклучува погодно боја на индикатор листови сигнализација потребата за замена.Премиум две-ply лицето ткиво е мека и абсорбента.Совршен за слика-свесни канцеларии, исхрана и здравствени установи.Бела.Удобен индикатор листови сигнал потребата за замена.Ткиво Тип : Лицето; Број на Plies : 2; Број на Листови : 96 по кутија; Должина : 8 1/2".


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа