AVANI Минерални Богат Навлажнувачки Крем - За Нормална до Сува Кожа, 1.7 fl. оз.

AVANI Минерални Богат Навлажнувачки Крем - За Нормална до Сува Кожа, 1.7 fl. оз.

DEN 453.60

Достапност

ПОГЛЕДНЕТЕ СТОЛЕТНИТЕ - се Постигне убава, младешки сјај со нашите минерални збогатен лицето крем!Мртвото Море, сол и вода во нашите производи се спакувани со минерали од витално значење за здрава и блескава кожа.БОРБА против СУВА КОЖА - Е вашата кожа чувство на јадеж, ронлив или суво?Вашиот влага нивоа се awry и нашата природна нега на кожата производ може да ви помогне со тоа.Враќање на вашата кожа, биланс на една апликација во исто време.ПОТЕНТЕН ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ - Мртвото Море сол е само врв на ледениот брег кога станува збор за нашите крем е состојки.Таа, исто така користи силата на витамин Д, јојоба масло и алое вера.ЗА СИТЕ КОЖАТА STYPES - Нашите навлажнувачки крем има моќни, а сепак нежна формула погоден за секој тип кожа.Таа не содржи никакви хемикалии, кои може да предизвикаат иритација дури и за оние со чувствителна кожа.ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Купување со доверба!Ако не беа сосема задоволни со Мртвото Море сол хидратантна крема која сте ја добиле, ги споделите со нас и ние ќе издание што наплата веднаш.Оваа уникатна комбинација на природни состојки за брзо ја враќа природната влажност на кожата нивоа.Формулирани од негување на Мртвото Море минерали во комбинација со богатство на природни состојки.Оставајќи неспокојот, посјајна тен.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа