Коноп + Витамин Е Micronutrient Кожата Зацврсна, Веднаш Хидратантен Лице Магла Спреј Лесни, Не-Мрсна Премиум Лицето Тонер Спреј со Чиста, Ладна Притисне Коноп Нафта од стр?

Коноп + Витамин Е Micronutrient Кожата Зацврсна, Веднаш Хидратантен Лице Магла Спреј Лесни, Не-Мрсна Премиум

DEN 335.76

Достапност

ДОБИЕТЕ СЈАЈ – Спреј далеку досадна, сува кожа!Веднаш стимулирам и хидрат еднообразен тен со Коноп + Витамин Е Micronutrient Лицето Магла.Добиете младешки сјај сте секогаш сонував со Напредни Clinicals.МОРА да се ИМА МИКРОНУТРИЕНТИ – Микронутриенти може да биде мала, но тие се од витално значење за одржување на мека, блескав кожата.- Витамин E и други витамини се нурне длабоко во кожата, која што секоја клетка со хранливи материи, тие треба да се лекува и да се зајакне.ХИДРАТ СО КОНОП – Од лечи акни да навлажнувачки до максимум, коноп лицето масло помага на кожата да стане поздрав со секоја капка.Тоа е натоварен со масни киселини и сите 20 аминокиселини кои се дебели и подмладување на кожата, кои ви даваат јасни, мазен тен сакаш.ПРОБИВ ХИДРАТАЦИЈА ТЕХНОЛОГИЈА – Револуционерна технологија им помага на заклучување на влага, како никогаш досега.Напредни Clinicals' ваков Aqua Spheres навлезат секој слој на кожата да се зголеми влага до 88%.НАПРЕДНИ CLINICALS ВЕТУВАЊЕ – Интензивен, длабоко moisturization е загарантирано со овој Коноп + Витамин Е Лице Магла.Во Напредни Clinicals, ние и ветуваме да се создаде само квалитет на нега на кожата производи кои ви ги даде на здрава кожа на вашите соништа, или ќе добиете вашите пари назад.Чистење на лицето, а потоа туп го сув.Се применуваат вашиот тонер.Затворете ги очите и спреј неколку пумпи на Коноп + Витамин Е Micronutrient Лицето Магла на твоето лице и врат.Продолжете со вашиот серум, крем, и шминка.Го освежат вашата шминка и доза на вашата кожа со хидратација во текот на денот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа