Depilatory Хартија, Отстранување На Влакна Ленти Depilatory Хартија За Восок Ленти За Коса Отстранување Восок Ленти Отстранување На Влакна Ленти За Полно Тело, Ленти

Depilatory Хартија, Отстранување На Влакна Ленти Depilatory Хартија За Восок Ленти За Коса Отстранување Восок

DEN 323.76

Достапност

Брзо отстранување на влакна, нема потреба да се чека, лесно може да се отстрани различни влакната во секое време, насекаде.Негување и негување, мед, восок и семе на јојоба масло смирување на кожата, погодна за деликатна кожа.Алое серум состојки, нежно отстранување на влакна не му наштети на кожата, без остатоци, без црни дамки, ја прават кожата чиста и мазна.Ефикасно чистење и ракување, лесно и брзо, да заштедат време и напор.Погоден за раце, нозе, пазуви, бикини и во други делови на косата, лицето, екстремитетите може да се користи (восок хартија може да се намали според отстранување на влакна област).Функција : 1. Брзо отстранување на влакна, нема потреба да се чека, лесно може да се отстрани различни влакната во секое време, насекаде. 2. Негување и негување, мед, восок и семе на јојоба масло смирување на кожата, погодна за деликатна кожа. 3. Алое серум состојки, нежно отстранување на влакна не му наштети на кожата, без остатоци, нема црна дамка, ја прават кожата чиста и мазна. 4. Ефикасно чистење и ракување, лесно и брзо, да заштедат време и напор. 5. Погоден за раце, нозе, пазуви, бикини и во други делови на косата, лицето, екстремитетите може да се користи (восок хартија може да се намали според отстранување на влакна област).Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект од Типот : Depilatory Восок Лента Количина : 20 листови (40 парчиња) + 4 парчиња на чистење памук Состојка : алое серум Употреба : отстранување на влакна Пакет Листата : 20 восок ленти (40 парчиња) 4 x Памук чистење Забелешка : Следете ги косата да лепак тоа, се повлече на неа против коса.


Параметрите на стоката

Condition:
100% brand new
Item Type:
Depilatory Wax Strip
Quantity:
20 sheets (40 pieces) + 4 pieces of cleaning cotton
Ingredient:
aloe serum
Usage:
hair removal
Package List:
20 wax strips (40 pieces) :
4 x Cotton cleaning :
Note:
Follow the hair to glue it, pull it against the hair. :

Подобро ви се допаѓа