Стенли 0-33-527 8m Моќ Заклучување Лента со Нож Оклоп

Стенли 0-33-527 8m Моќ Заклучување Лента со Нож Оклоп

DEN 1031.28

Достапност

Класа II точност.Сечилото оклоп слој на првите 6-инчен на сечилото го намалува ризикот од кршењето на снимката од 95%.Mylar обложени сечилото обезбедува 10 пати повеќе отпорност на абразија од лакирани ножот. 25 mm ширина ножот за големи стојат надвор.Три занитвам крајот кука обезбедува 40% посилна ножот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа