uxcell Лепило Поддржан Лента Мерка 40 Инчи Кора и се Држи Мерење Лента Инчен/Метрички Скала за Workbench 2 парчиња

uxcell Лепило Поддржан Лента Мерка 40 Инчи Кора и се Држи Мерење Лента Инчен/Метрички Скала за Workbench 2

DEN 311.76

Достапност

40" (101cm) долго флексибилни владетел, означени со инчен и метрички скала.Најмалите поделба се 1/8" и 1mm.Овие лепило-назад владетели може да се лепат на ѕидот, гребло, видов ограда, workbench, или било криви површини.Направени од полиестер материјал се со анти-прашина и водоотпорен површината.Кора и се држи, трајно планината.Во помош на мерење во сите видови на работи како сечење платно, занаетчиски, дрво, и многу повеќе.Површината текстура ќе влијаат на стап резултат на владетелот.Секогаш чистење на местото што сакате да го залепите за да бидете сигурни дека тоа не падне.Покрај тоа, над-протега владетел ќе влијаат на прецизноста.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа