ULTECHNOVO Лента Мерка за Мерење на Лента за Тело Ткаенина за Шиење Прилагоди на Платно Плетење Винил Дома Занает Мерења, 60 - Инчен Soft& Стигнале Црна Двојно Вага Владетел?

ULTECHNOVO Лента Мерка за Мерење на Лента за Тело Ткаенина за Шиење Прилагоди на Платно Плетење Винил Дома

DEN 95.76

Достапност

【Мерен Опсег】 60 Инчи/ 1. 5 Метри во Должина, dual еднострано ( Imperial и Метрички ), точно печатени во двете инчи и сантиметри.Големи и јасни ознаки за полесно читање. 【Стигнале и Преносни】 Мерење лента со push копчето во центарот да се повлече лента.Мала тежина, преносни да носите и користите во секое време. 【Голема Материјална】 Мека напредни fiberglass лента, флексибилни и издржливи.Тоа може да се избегне Повреда или Намалувања, сакајте се водат или да се деформира. 【Широка Примена】 Совршен лента мерка за навремено, шиење, занаетчиски, текстил, Ткаенини, тело, Половината, Губење на Тежина и повеќе. 【Пакетот Вклучува】 1 x 150 CM/ 60 стигнале лента мерка.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ги реши за вас.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа