DUTUI Лента Мерка Носителот, Лента Мерка Торбичка, Лента Мерка Носителот Multitool Обвивка за Појас, Кожен Џеб Организаторот за Мажи Голем Дар (Боја : Кафена)

DUTUI Лента Мерка Носителот, Лента Мерка Торбичка, Лента Мерка Носителот Multitool Обвивка за Појас, Кожен

DEN 2145.60

Достапност

Лента Мерка Носителот текстура е мазна и мека,Овој исклучителен и издржливи кожа ќе издржи.Нема мирис : производот е без мирис се должи на специјален третман.Лента Мерка Носителот, Повеќе алатка циклуси : Чувајте ги вашите чекани, лента мерки, електричар ленти, и други алатки за добро организиран.Лента Мерка Носителот, нова кожа алатка торбичка, кожа лента мерка носителот, plier носителот, кожа алатка торбичка со тактички пенкало јамка, оваа кожа обвивка слајдови лесно врз вашата работа појас овозможувајќи ви да имате на вашиот алатки право на вашите прсти.Лента Мерка Носителот, Големина за повеќето работни Места : Идеален за electricians, столари, занаетчии, работилници,HVAC техничари, механика, plumbers, base работници, gardeners, заварување и занаети и други.Лента Мерка Носителот, Ние обезбедуваме 24-час пријателски e-mail услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. 1.Висок-Квалитет leather2.Рака крои, врвен craftsmanship3.Нема мирис : производот е без мирис, поради посебни treatment4.На работ е мека, и нема да предизвика непријатност и работ штета.5.Зголемување на должината на грбот кожа за да се спречи алатка од тоа да биде премногу долго, предизвикува телото да биде избоден со алатки.6.кожа исто така апсорбира маслата на кожата, толку повеќе ќе допир кожа на glossier кожа станува.7.Алатката кожа торбичка за алатки, plers, тактички пенкала.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа