DUTUI Лента Мерка Носителот, Лента Мерка Торбичка, Алатка Појас Торба Лента Мерка Носителот Multitool Обвивка за Појас, Кожен Џеб Организаторот за Мажи Голем Дар (Боја : Цр?

DUTUI Лента Мерка Носителот, Лента Мерка Торбичка, Алатка Појас Торба Лента Мерка Носителот Multitool Обвивка

DEN 1091.28

Достапност

Лента Мерка Носителот текстура е мазна и мека,Овој исклучителен и издржливи ќе издржи.Нема мирис : производот е без мирис се должи на специјален третман.Лента Мерка Носителот, нова алатка торбичка, лента мерка носителот, plier носителот, алатка торбичка со тактички пенкало јамка, оваа обвивка слајдови лесно врз вашата работа појас овозможувајќи ви да имате на вашиот алатки право на вашите прсти.Лента Мерка Носителот Алатка holster има повеќе џебови наменета за клешти, snips, секачи, моливи, фломастери, завртка возачи сите алатки ги користите секојдневно.Лента Мерка Носителот, Рака крои, врвен изработка; да се Обрне внимание на секој детал.На работ е мека, и нема да предизвика непријатност и работ штета.Лента Мерка Носителот, Лесно да се грижи за : Природно е отпорен на нечистотии и дамки и не е лесно да се чисти со сапун и вода и ако се валкани. 1.Висок-Квалитет leather2.Рака крои, врвен craftsmanship3.Нема мирис : производот е без мирис, поради посебни treatment4.На работ е мека, и нема да предизвика непријатност и работ штета.5.Зголемување на должината на грбот кожа за да се спречи алатка од тоа да биде премногу долго, предизвикува телото да биде избоден со алатки.6.кожа исто така апсорбира маслата на кожата, толку повеќе ќе допир кожа на glossier кожа станува.7.Алатката кожа торбичка за алатки, plers, тактички пенкала.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа