DUTUI Лента Мерка Носителот, Лента Мерка Торбичка, Алатка Појас Торба Лента Мерка Носителот Multitool Обвивка за Појас, Џеб Организаторот за Мажи Голем Дар (Боја : Додадете

DUTUI Лента Мерка Носителот, Лента Мерка Торбичка, Алатка Појас Торба Лента Мерка Носителот Multitool Обвивка

DEN 936.00

Достапност

Лента Мерка Носителот текстура е мазна и мека,Овој исклучителен и издржливи ќе издржи.Нема мирис : производот е без мирис се должи на специјален третман.Лента Мерка Носителот, нова алатка торбичка, лента мерка носителот, plier носителот, алатка торбичка со тактички пенкало јамка, оваа обвивка слајдови лесно врз вашата работа појас овозможувајќи ви да имате на вашиот алатки право на вашите прсти.Лента Мерка Носителот Алатка holster има повеќе џебови наменета за клешти, snips, секачи, моливи, фломастери, завртка возачи сите алатки ги користите секојдневно.Лента Мерка Носителот, Рака крои, врвен изработка; да се Обрне внимание на секој детал.На работ е мека, и нема да предизвика непријатност и работ штета.Лента Мерка Носителот, Лесно да се грижи за : Природно е отпорен на нечистотии и дамки и не е лесно да се чисти со сапун и вода и ако се валкани. 1.Рака крои, врвен craftsmanship2.Нема мирис : производот е без мирис, поради посебни treatment3.На работ е мека, и нема да предизвика непријатност и работ штета.4.Се зголеми на назад за да го спречи алатка од тоа да биде премногу долго, предизвикува телото да биде избоден со алатки.5.Алатката кожа торбичка за алатки, plers, тактички пенкала.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа