VVXLY Dimmable LED Светилки, T10 6W Тубуларна LED Сијалица со Вжарено, 60W Противвредност, E26 Медиум База T30 LED Гроздобер Lumiled Светилки Сијалица, 4000K бел ден Декоративни Сијалица за

VVXLY Dimmable LED Светилки, T10 6W Тубуларна LED Сијалица со Вжарено, 60W Противвредност, E26 Медиум База

DEN 647.76

Достапност

✿✿✿Купи со доверба✿✿✿ Тоа ќе биде испорачуван, и ќе го следат стандардниот политика на враќање. ❀❀За енергетска Ефикасност за Замена 60 вати блескаво сијалица од 6 вати LED сијалица со вжарено. ✿✿✿Зошто да се избере VVXLY T10 LED сијалица со вжарено?✿✿✿ ❀❀Доволно Светлина Обезбедува 580 Lumens на светлината веднаш да полна осветленост.Заштеда на повеќе од 90% енергија за вашите сметки за електрична енергија.5 s ✲ Зрак Агол : 360° ✲ животниот век : 22000 Часа ✿✿✿Пакет се Вклучени✿✿✿ 6* Тубуларна LED Светилки ✿✿✿Стави насекаде✿✿✿ ❀Нашите LED светилки се замена светилки за традиционалните светилки. ✨ Заштеда на енергија & Долг животен Век ✨ Заменет од 60 вати општи сијалица, со само 6w потрошувачка на енергија.На компатибилен нежните листа како што е подолу : ✲ L-У-Т-Р-На dimmer : ღ TGCL-153 P ღ MACL-153 M ღ S-600 P ღ МА-600 ღ DVELV-300 P ✲ L-E-V-со тоа-За dimmer : ღ DSL06 ღ IPI06 ✿✿✿Спецификации : ✿✿✿ ✲ W : 6 W ✲ Блескаво Светилка Еквивалент : 60 W ✲ CCT : 4000 K бел ден ✲ База Тип : E26 Медиум База ✲ CRI : 80⁺ ✲ Прозрачна Флукс : 580lm ✲ Влезен Напон : AC110-130 V ✲ Загрее Време До 60% Осветлување : 0.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа