4-Pack Bioluz LED 6 НАЈПАМЕТНИТЕ RETROFIT (120 Вати Замена) ТОПЛО БЕЛА УЛ-листата Dimmable Retrofit LED Вдлабнати Осветлување Тела - 2700K Топло Бела LED Таванот Светлина - 1200 Лумен Вдлабнати Down

4-Pack Bioluz LED 6 НАЈПАМЕТНИТЕ RETROFIT (120 Вати Замена) ТОПЛО БЕЛА УЛ-листата Dimmable Retrofit LED Вдлабнати

DEN 1103.76

Достапност

Нема други алатки или компоненти се потребни.Со 1,200 lumens на светлината, тие го надмине речиси сите други слични 6 инчен вдлабнати светлата на пазарот.48 инчи Внатрешен дијаметар : 124mm/4. 120 w на светлина, со користење само на 18 w; Dimmable и Инстант-На. 1200 Lumens & Инстант-На при полна осветленост со 90+ степен зрак. 120 W халоген светлина : 120 W× 3 Hrs × 365 = 131.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа