Модерна Бања Рек 28cm, од не ' Рѓосувачки Челик Крпа Закачалка, Крпа Држачот за Бања, Кујна (Црна)

Модерна Бања Рек 28cm, од не ' Рѓосувачки Челик Крпа Закачалка, Крпа Држачот за Бања, Кујна (Црна)

DEN 393.36

Достапност

[Модерен Дизајн] тој уникатна комбинација на црна и златна е домот.Дизајниран со чисти линии и модерен стил, направете ја вашата бања во домот. [Висок Квалитет] бања решетката е направен на 304 нерѓосувачки челик, тоа не оди rusty и тоа е здрав. [Лесен за Употреба] решетката има 4 заштитни слоеви и користи високо квалитетни материјали.Анти нула, анти - ' рѓа, нема да им наштети на вашата облека. [Широк Спектар на Апликации] Оваа совршена крпа решетката може да биде удобен за вашиот повеќе цели, погоден за различни стилови на декорација. [Квалитетна Услуга] Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе ви понудиме најдобро решение.Спецификација : Предмет Тип На : Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Производ Големина : Прибл. 28x7.5x5cm / 11.0x3.0x2.0in Цел : Крпа Носителот Пакет Листа : 1 x Заградата 2 x Завртки 2 x Проширување Цевка 1 x Клуч.


Параметрите на стоката

Item Type:
Stainless Steel Towel Rack
Material:
Stainless Steel
Product Size:
Approx. 28x7.5x5cm / 11.0x3.0x2.0in
Purpose:
Towel Holder
Package List:
1 x Bracket :
2 x Screws :
2 x Expansion Tube :
1 x Wrench :

Подобро ви се допаѓа

Сива Chevron Ѕид Полица
  • Новак

Сива Chevron Ѕид Полица

DEN 479.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат