Gazechimp Леб Куцо Машина Сечење Алатки Машина 5 Заменливи Ножеви Печење Алатка со Складирање Торба

Gazechimp Леб Куцо Машина Сечење Алатки Машина 5 Заменливи Ножеви Печење Алатка со Складирање Торба

DEN 219.60

Достапност

Пакетот Вклучува : Нашиот леб куци го поставите доаѓа со леб куцо и 5 дополнителни ножеви и 1 складирање торба. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.Дизајн ви овозможува да се постигне основно длабоки намалувања, како и прецизен, точниот резултат, без грижи за месинг нагоре.Носителот на леб мизерно е совршено дизајниран за да ги цврсто го држат ножот во место.Свежи и остри ножеви се критични за чиста енергија во вашиот.Дизајн ви овозможува да се постигне основно длабоки намалувања, како и прецизен, точниот резултат, без грижи за месинг нагоре. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.31inch Package Вклучува : 1 Парче Леб Куцо Постигнувајќи Tool5 Парчиња Заменливи Blades1 Складирање Bag Note : 1.


Параметрите на стоката

Material:
Wooden
Size Chart:
4.6x0.8cm/1.81X0.31inch :
Package Includes:
1 Piece Bread Lame Scoring Tool :
5 Pieces Replaceable Blades :
1 Storage Bag :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Подобро ви се допаѓа