DYNWAVE Поводник Зглобовите на Ногата Јаже Замена, Извиткани ing Сурфање сигурносно јаже, Премија Тело Одбор Поводник Surf Серпентина Поводник

DYNWAVE Поводник Зглобовите на Ногата Јаже Замена, Извиткани ing Сурфање сигурносно јаже, Премија Тело Одбор

DEN 383.76

Достапност

Спортови на вода Опрема, - Работи добро со , сурфање handboard рака авион.Одлично за сурфање, буквален за мрежа, застане гребло одбор и други спортови на вода.Силна Мозок - 4ft, 5.5 мм висока јачина на свитканост кабелот string, ја елиминира поводник влечење во вода за да се заштитат од паѓање надвор од одборот.Удобно Носење - ткаенината на овој поводник е направен од мек поместена neoprene материјал, погоден за сите зглоб или bicep големина.Магијата Лента, Со силна магија лента систем и супер брзо ослободување, производот вклучува поводник приклучок во случај твое потреби замена.Двојно завртување Систем - Флексибилни нерѓосувачки челик двојно завртување систем кој ќе спречува поводник од заплитане и завиткани околу нозете.Опис : - 4 нозе премиум извиткани кабелот поводник опремени со swivels одржување на вашиот поводник од заплитане и завиткување на вашиот грб - Удобно поместена ткаенината со силна обрачот и јамка за лесно да ги земе и off - Висока јачина мозок кој здрав и доволно силни за сурфање да се заштитат од паѓање off - ви Држи безбедно кога надвор на вашиот одбор како тоа ќе престане да ви добива одделени од вашето одбор. - Одлично за сурфање, буквален за мрежа, застане гребло одбор и други спортови на вода.Спецификација : - Материјал : СТП - Size : 4ft/120cm - Дијаметар : 5.5 mm Package Вклучува : 1 Парче Рачен Поводник.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Dakine Procomp Surf Поводник
  • Новак

Dakine Procomp Surf Поводник

DEN 589.44

До рамо со висок намената 3 / 16" (5 MM) највисок квалитет уретан DuraКабелот за максимална сила 1.5" (40 MM) моделир