Светол-Простор на камерата Леќи на Камерата Заштитник Компатибилен со iPhone 11 Лесно се Инсталира Дијамант Цврстина HD Јасно Меур Слободни и Хартија Случај

Светол-Простор на камерата Леќи на Камерата Заштитник Компатибилен со iPhone 11 Лесно се Инсталира Дијамант

DEN 143.76

Достапност

Леќа екран заштитник додадено oleophobic слој repelling масла, отпечатоци од прсти и smudges.Направени со висок квалитет 0.2 мм дебел со Дијамант цврстина.Не влијае на led, HD екран, светлина на 99.99%.Заштита на вашиот телефон на камерата леќи на камерата од гребење или добивање валкани,анти-отпечаток.Пакет : Камера Екран Заштитник*1pc.Компатибилни Модели на телефони : 11 Инсталирате Водич 1 - Чистење на телефонот Леќа. 2 - откине на производ со заштитен филм. 3 - Align позиција закачите и притиснете го со рака. 4 - Отстранете локатор.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа