Daxwell Пластични Дегустатор Лажици, мала Тежина Полипропилен (ПП), 3.25, Бела, A10000471 (3,000; 6 Вреќи од 500)

Daxwell Пластични Дегустатор Лажици, мала Тежина Полипропилен (ПП), 3.25, Бела, A10000471 (3,000; 6 Вреќи од

DEN 724.32

Достапност

Минијатурни 3.25" флексибилни дегустатор лажици; 500 лажици по торба, 6 воздушни перници по случај.Идеален за земање примероци мед, сируп, јогурт, торта мрзнување или меки служи сладолед.Одлични зафат дизајн.Направени од пауза-отпорни полипропилен.Овој производ е рециклираат.На Daxwell 3.25" флексибилни полипропилен дегустатор лажица е специјалност многу мала лажица одлични за земање мостри мека храна.Флексибилен состав го прави пауза-отпорен; тој е дизајниран да ја свртите под притисок, наместо на кршење во две.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа