Tammy Тејлор Калифорнија Сонува | Gelegance Гел Лак Пакет

Tammy Тејлор Калифорнија Сонува | Gelegance Гел Лак Пакет

DEN 1618.80

Достапност

Испраќаат и добиваат од Јужна Калифорнија во Само Неколку Дена.Овој Пакет вклучува 4 Gelegance Гел Полирање : Пинк Дланки е меки розова bubblegum. 90210 е светли пастелни магента.Вар Светлина е розев дијамант трепет.Пинк Plumeria е меки розова боја.Не се Намали не Навремено не се Повлече Назад продолжува Како Стакло Секогаш Сјајна.Од Нашите СЕДИШТЕТО во Јужна Калифорнија да се Од 1983 : Сите наши производи се создадени и дизајнирани од нашиот извршен ДИРЕКТОР, Tammy Тејлор и се користат во Професионални Салони во светот.Нарачки Над $35 БРОД СЛОБОДНИ : Нашата Tammy Тејлор Ноктите рака-направена производи сите брод за СЛОБОДНИ доколку кошничката вкупно е $35 или повеќе!Обидете се на нашиот "Помине Дебели Комплет" за да стигнат до $35 ниво!.Гаранција за квалитет - Ние гарантираме вашето задоволство на нашите Гел со Strengtheners.Ако сте незадоволни со нашите Gelegance Комплет за било која причина, ве молиме да допрат!Ние сме горди на нашите производи и нашата Не-Кавга се Враќа & Наплата Политика.Tammy Тејлор е Американска Филантроп кој е револуционизира Ноктите и Индустријата за Убавина уште од 1983 година. Таа промовира образование неделни на нејзиниот You Tube канал.Tammy предава над 5.000 класи, и создаде илјадници производи и процедури.Заедно со водење нејзината корпорација, таа се развива нови производи, бои и техники секојдневно да се задржи индустрија тековната.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа