Том Форд Лак Телесниот Црвено 13

Том Форд Лак Телесниот Црвено 13

DEN 1439.52

Достапност

Том Форд секој детал се брои.Оваа екстра-засилена, сјај и сјај на ноктите лак, во гардероба на нијанси од alluring brights да шик neutrals, ви овозможува да го искажете вашето расположение и заврши на вашиот изглед.Нејзината основа, висока-перформанси формула со bendable слој обезбедува висока покриеност и сјај додека престојуваат боја точно во текот носат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа