Gelish Pro Комплет со Про 5-45 LED Светло, Секој

Gelish Pro Комплет со Про 5-45 LED Светло, Секој

DEN 4799.76

Достапност

Форма, удар, очисти и првично ноктите плоча со p H Бонд.Се Применуваат Фондацијата.Лек : 45 секунди во Про 5-45 LED светло.Се применуваат Впие-Оф Гел лак боја.Лек : 45 секунди.Се повторува.Се Применуваат Врвот На Fiat.Лек : 45 секунди.Очисти со Gelish Помине Површината Очисти и lint-слободен помине избрише.Масажа со Gelish Јадев Cuticle Масло.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа