Бубачки 12 Pc Macaroon Гел лак за Полнење со 10Pcs 100 180 Ронки Нокти Датотеки

Бубачки 12 Pc Macaroon Гел лак за Полнење со 10Pcs 100 180 Ронки Нокти Датотеки

DEN 1079.76

Достапност

12 Бои MACAROON Гел лак Сет : Број Боја е : 629-630-631-632-633-634-635-636-637-638-639-640. Ние се стави заедно на врвот 12 trendiest бои за годината на 2020 година! Ние учевме претстојните боја трендови тесно па може да се прикаже шарени, стилски, модерен нокти во секое време! 12 virbrant нијанси на популарни и трендовски бои погодни за Пролет Лето и дневна рутина во животот!.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 12 X Мини Гел Бои (5ml./секое шише). 12 Прекрасни shuch како неонски портокал,магента, топла розова, светло розева боја и небото сино - сите нијанси на Гел лак без мака и пријателски услуги на клиентите.ДВОЈНО ДВОСТРАНО : 100/180 ронки, груб датотека во 100 ронки е најдобро за обликување на доградба на акрилни нокти, натопи во прав помине и преземање на должината или површина надолу брзо. 180 ронки е добро за мазнење на ноктите и обликувањето на вештачки и природни нокти.ПРОФЕСИОНАЛНИ НОКТИ ДАТОТЕКА : Тие често се користи од страна на ноктите салони и DIY помине уметност дома, средување и обликување на вашите нокти за посакуваната форма или должината без оштетување на вашите нокти.ПОВЕЌЕ USAGES : Овој маникир поставена е погодна за нокти, ноктите, природни нокти и лажни ноктите.Тие се совршен за да се grinds надолу за на доградба на акрилни нокти, натопи во прав ноктите и лак отстранување.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа