2017 Topps Ажурирање Бејзбол HTA Џамбо Хоби Кутија

2017 Topps Ажурирање Бејзбол HTA Џамбо Хоби Кутија

DEN 9118.80

Достапност

Меморијалниот Ден Паралелно – Секвенцијално нумерирани 25. 50 Картички по Пакет. Platinum Паралелно – Секвенцијално нумерирани 1/1. Јасно Паралелно – Одберете Дебитанти Само. Виножито Фолија Паралелно – Вметната Гроздобер Акции Паралелно – Секвенцијално нумерирани до 99. 1 AUTOGRAPH И 2 ОСТАТОК КАРТИЧКИ ПО ХОБИ ЏАМБО КУТИЈА БАЗА КАРТИЧКИ список нудат 300 вкупно картички изложен најжешките дебитант повик-ups, ветеран трансакции, сезона нагласува и сите ѕвезди од 2017 MLB All-Star Игра и Дома Испратена Дерби!Злато Паралелно – Секвенцијално нумерирани да 2017.Topps Бејзбол Ажурирање Серија доловува сите најдобра акција од сезоната и да е мора да се има за секој бејзбол фан!Од најголемата играч трансакции и во средината на сезоната дебитант повик-ups, да се неверојатни моменти и MLB All-Star Игра содржина, 2017 MLB сезона не е комплетна без ослободување на Topps Бејзбол Ажурирање Серија.Untouchables Слават најголемиот бокали на сите времиња, фокусирајќи се на играчи, кои се донесени Кип Млади Награда почести и помогна на нивните клубови напредува во Postseason. TOPPS СИТЕ-ДЕБИТАНТ ПРВЕНСТВО Плаќаат почит на најголемите MLB дебитанти на сите времиња со пресоздава на нивните Topps Дебитант Првенство картички. Црна Паралелно – Секвенцијално нумерирани на 66.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа