2019 Panini Кандидати Нацрт Зема Колегиум Бејзбол Хоби Кутија

2019 Panini Кандидати Нацрт Зема Колегиум Бејзбол Хоби Кутија

DEN 4798.80

Достапност

6 пакети по кутија. 18 картички по пакет.Конфигурација : 6 пакети по кутија. 18 картички по пакет.Се погледне за 6 autographs и 1 паралелни по кутија во просек.Најдете autographs на сите на врвот 2019 нацрт зема во Нацрт-Билети Можноста Билети и Меѓународни Билети! 2019 Кандидати Нацрт Зема Бејзбол карактеристики некои од првите autographs од оваа година е топ нацрт зема и струја топла изгледите!Се погледне за on-картичка autographs од играчите изработен во првите 3 кола од оваа година е нацрт-во RPS Нацрт-Билет!Ново оваа година, врвот нацрт можности ќе имаат за-картичка autographs на неизмерно популарна Opti-Хром супстрат со Кандидати Влакна.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа