KNIPEX Tools - Форумот Кутија Клуч, 13 мм, 1000V Изолирани (980113)

KNIPEX Tools - Форумот Кутија Клуч, 13 мм, 1000V Изолирани (980113)

DEN 8573.04

Достапност

Прецизност Одделение Перформанси Tools.Број 1 Избор На Трговци Во Светот.Удобно Во Употреба И Квалитет Увери Дизајн.Способен Да Одговара На Потребите Во Продавница, Дома Или Во Служба Поле.Секоја Алатка Е Докажано И Тестираат За Издржливост И Функционира Во Реалниот Свет Употреба И Услови.Направен Во Вупертал-Cronenberg, Германија.Во Прилог На Квалитет, Иновативност И Перформанси, И Други Важни Камен Темелници Се Одржливи И Активности Вредност-Водени Ориентација.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа