Камери, Безжична Камера Мини WiFi Апликацијата Камера за Следење A9 Ноќ 1080p Безжична Камера Купола Камера Дома Систем ( Црн )

Камери, Безжична Камера Мини WiFi Апликацијата Камера за Следење A9 Ноќ 1080p Безжична Камера Купола Камера

DEN 335.76

Достапност

Знаете Пред да го Користите : Прво, бидете сигурни дека батеријата е целосно наполнета, притиснете на црвеното/ сино светло за вклучување/ исклучување, а потоа притиснете и задржете го режимот. 4 GHz wifi во Стан Settings - Wi Fi Config.Uarding Семејството : Овој безжичен IP камера ви овозможува да гледате што се случува дома или во канцеларија, во реално време, дури и кога сте на одмор или на брза бизнис патување.Вграден - во магнет со магнетна база може да биде прикачена на секое место што го сакате, и тоа може да биде лесно да се поставени насекаде.Или, скенирање на камерата QR и да ги поврзете на вашата домашна 2.Уредот има сокриени дизајн на повеќе IR светла, без осветлување и 5 M ноќ далечина. 2oz Вграден Напојување : Литиум - полимер 300mah Батеријата Работно Време : 120 минути Видео Резолуција : 1080 P Видео Формат : AVI Мемориската Картичка Тип : Поддршка за мемориска картичка до 128 GB, ( не се вклучени ) СТАН Поддршка : за/ за тоа Како да го Користите : Даунлоадирајте на СТАН ( V380 Pr O ) во Апликацијата Продавница или за Игра.Само се чека на црвено светло да се појави.Пакет Листа : 1 x Wi Fi Безжична Камера 1 x Магнетни Заградата 1 Состојба 2 x USB Кабли 1 x Упатството за Пакет Вклучувајќи 1 x Wi Fi Безжична Камера 1 x Магнетни Заградата 1 Состојба 2 x USB Кабли 1 x Упатството.Види на видео во живо.Пронајдете и да се поврзете камерата жариште wifi во вашиот телефон WLAN амбиент.Единствена Функција : камери агол на гледање е 150 степени, што може да обезбеди широко поле на гледање за вашата соба.Боја : Црна Спецификација : Предмет Тип : Wi Fi Безжична Камера Материјал : ABS+ Електронски Компоненти Боја : Како што е прикажано на сликата Големина : Прибл.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа