Камери, Безжична Камера Мини WiFi Апликацијата Камера за Следење A9 Ноќ 1080p Безжична Камера Купола Камера Дома ( Бела )

Камери, Безжична Камера Мини WiFi Апликацијата Камера за Следење A9 Ноќ 1080p Безжична Камера Купола Камера

DEN 335.76

Достапност

Или, скенирање на камерата QR и да ги поврзете на вашата домашна 2.Пронајдете и да се поврзете камерата жариште wifi во вашиот телефон WLAN амбиент.Uarding Семејството : Овој безжичен IP камера ви овозможува да гледате што се случува дома или во канцеларија, во реално време, дури и кога сте на одмор или на брза бизнис патување. 1080 P во реално време видео, динамички активира им помогнам на алармирање, нема светлечки ноќ, компатибилен со и.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа