LANGGE Удобно Животни Резерви Круг Големо Куче Кошница Кинолошки Миленичиња Куќа Перница Мат Мачка Кошница за Куче Кревет Doghouse

LANGGE Удобно Животни Резерви Круг Големо Куче Кошница Кинолошки Миленичиња Куќа Перница Мат Мачка Кошница

DEN 835.20

Достапност

Материјал : Corduroy Item.Големина : OD 40cm/ 50cm/ 60см/ 70cm/ 80см/ 100cm/ Куче подлога 40 x 60 CM.Јагне сомот материјал, удобно и топло.Кожен бонбони боја, модерен и убав изглед, топло и удобно.Количка за миленичиња гнездо, преносни и лесно да се излезе.Погоден за мали кучиња и мачки.Им даде на вашето домашно милениче добар гнездо.Материјал : Corduroy Item Size : OD 40cm/ 50cm/ 60см/ 70cm/ 80см/ 100cm/ Куче подлога 40×60 CMLamb сомот материјал, удобно и топло.Кожен бонбони боја, модерен и убав изглед, топло и удобно.Количка за миленичиња гнездо, преносни и лесно да се излезе.Погоден за мали кучиња и мачки.Им даде на вашето домашно милениче добар гнездо.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа