Vestil DCS-750-Б Месинг Тапан Прашка, 750 кг Капацитет

Vestil DCS-750-Б Месинг Тапан Прашка, 750 кг Капацитет

DEN 3501.60

Достапност

Подигнете тапани во хоризонтална положба, брзо и лесно.Се справи со отворен или затворен главата челични тапани.Кревање прстен е construced од челик за издржливост.Accommodates повеќето надземни кревање системи.Vestil тапан прашка.Подигнете тапани во хоризонтална положба, брзо и лесно.Се справи со отворен или затворен главата челични тапани.Изработени од месинг.Големи челични кревање прстен accommodates повеќето надземни кревање системи. 750-фунти капацитет.Прифатливи тапан стилови се 55 и 30 литри челични тапани.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

S-Line 20-ENR1X12, 1 Инч x 12 Нога
  • Новак

S-Line 20-ENR1X12, 1 Инч x 12 Нога

DEN 414.96

Абразија Отпорни Двоен Ѕид Полиестер Заштитна Маска.Континуирано Looped Polyested Предиво Внатре, Ниска Водат.