Lovinland Бамбус Круг Биро Кревет Фах Преносни Појадок Во Кревет Биро Прилагодливи Компјутер Табела Двојно Цвеќиња Гравирање Шема (Дрво Боја 02)

Lovinland Бамбус Круг Биро Кревет Фах Преносни Појадок Во Кревет Биро Прилагодливи Компјутер Табела Двојно

DEN 959.76

Достапност

Покрај тоа, постои еден бар го спречува вашиот лаптоп од лизгање од десктоп. Тежина Капацитет : 22 кг / 10 кг 8.План започнува на датумот на купувањето.Спецификации : 1.7)cm (L x W x H) 6.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Она што е уште поважно, оваа клупа е дизајнирана со двојно цвеќиња модел, кој изгледа поставен и уникатен. Боја : Дрво Боја/Кафе 3.Погодност за Сите : појадок маса има 4 аглеста позиции за различни гледање искуство; 7.Вовед : Што едвај може да се замисли како практична овој компјутер биро ќе биде само за прв поглед на нашиот 53cm Луксузен Двоен Цвеќиња Гравирање Шема Прилагодливи Бамбус Компјутер Биро!Нозете на оваа компјутер биро е свитлива, така што може во голема мера да зачувате простор кога не е во употреба.Прилагодливи дизајн може да се рече дека како што повеќето извонреден карактеристика на оваа маса.Преносни Биро : Едноставен дизајн и зелена материјал да направат вашиот живот повеќе модата. Прилагодлива Висина : 4 Брзини 5.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.81± инчен висина прилагодување спектар одговара на луѓе од различни височини; 2 метал брави се спречи нога тетеравење.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Удобен Дизајн : Нашата лаптоп табела со мали фиока за складирање на пенкало, белешка рампа или телефон.Мулти-цел Круг Биро : 21 x 13 инчи десктоп accommodates лап-топ компјутери совршено се вклопуваат за 15.Преносливи со подароци. Модел : Двоен Цвет Пакетот Вклучува : 1 x Компјутер Биро.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Изградена до последен : 100% природни бамбус, кој не само што не е еко-пријателски, но, исто така, како издржлив како цврсто дрво, специјално конструирана tabletop withstands тешки товари и ќе не носат надвор или да се деформира.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа