ANZZI Ева 8 Бар Ѕид Монтирани Крпа Потопло со Врвот Полица во Бранеа Никел | Енергетски Ефикасни 93W Електричен Приклучок во Загреан Пешкир Решетката за Бања | Челик Крп?

ANZZI Ева 8 Бар Ѕид Монтирани Крпа Потопло со Врвот Полица во Бранеа Никел | Енергетски Ефикасни 93W Електричен

DEN 1521.60

Достапност

⭐ [ БРЗО ГРЕЕЊЕ ] : Тоа е толку едноставно како што е вклучувањето на прекинувачот.Овој ѕид монтирани загреан пешкир потоплите рек ќе безбедно, брзо и рамномерно топло големи дебели пешкири и бањарки, како и washcloths и рачни крпи. ⭐ [ ПРЕМИУМ ОДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ ] : Модерно направена од НОСОРОГ ЛЕГУРА заверена рѓа отпорни нерѓосувачки челик за сигурноста и функционалноста.Бранеа Никел заврши овозможува лесно чистење. ⭐ [ ГЕНИЈАЛЕН ДИЗАЈН ВО 3-5 ЖЕЛЕЗНИЧКИ ГРУПИРАЊЕ И БОНУС ВРВОТ ПОЛИЦА ] : Вие не може да се стави разни предмети од крпи за облека во 8 барови и на врвот полица за да зачувате простор и да се обезбеди удобност.Тоа дефинитивно ќе биде корисно да се задржи на просторот за чистење и за вашиот секојдневен живот. ⭐ [ ПРОСТОР И ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА ] : На ѕидот монтирани дизајн ви помага да ги зачувате простор.ANZZI Ева крпа потоплите решетката е дизајн, лесно може да се монтира на било бања ѕид.Тоа карактеристики зелена енергетски ефикасни 93 W излезен кои се доволно моќни за да се загрее вашиот крпи во рок од неколку минути!. ⭐ [ РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ ] : ANZZI производи се произведени со супериорен стандарди за квалитет и изработка и се поддржани од страна на нашите ограничени доживотна гаранција.ANZZI производи се под гаранција на оригинални потрошувачот да може набавувачот да бидат слободни на дефекти во материјалите или изработката.Ние ќе го замени БЕСПЛАТНО* на кој било производ или делови кои се докажува неисправни.Едноставно порака да се поднесе гаранција барање и барањето на RMA.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа