HLMSKD Памук Бања Пешкир Поставете Мека и Удобна Бања Пешкир Солидна Боја Крпа Возрасни Абсорбента Бања Пешкир 3-Парче Сет (Боја : C Големина

HLMSKD Памук Бања Пешкир Поставете Мека и Удобна Бања Пешкир Солидна Боја Крпа Возрасни Абсорбента Бања Пешкир

DEN 10223.52

Достапност

Парична казна сатенски изработка, убава и великодушни.Исклучителна ивица процес, не се погодни за фрли косата, не е лесно да се скрши, цврсти и издржливи.Повеќе меки, силни апсорпција на вода.На циклуси се мазни и меки, со висока густина, не е лесно да се кука и штета.Одржување на breathability и може да сува брзо после миење.Парична казна сатенски изработка, убава и generous Exquisite ивица процес, не се погодни за фрли косата, не е лесно да се скрши, фирма и durable More меки, силни вода absorption The циклуси се мазни и меки, со висока густина, не е лесно да се кука и damage Maintain breathability и може да сува брзо по washing Bath крпа : 70x140cm Hand крпи : 2 парчиња на 40x70cm Specification : Пакетот вклучува : 1*бања пешкир+2*рака крпа (со исклучок на другите демонстрација на производи)забелешки : 1. Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата на сликата.Ви благодариме!2. Поради прирачник за мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm Super абсорбента, кожата-пријателски и не-иритирачки.


Параметрите на стоката

Package includes:
1*bath towel+2*hand towel (excluding other demonstration products)
notes:
1. Due to different displays and lighting effects, the actual color of the product may be slightly different from the color of the picture. Thanks! :
2. Due to manual measurement, the allowable measurement deviation is 1-3cm :
Super absorbent, skin-friendly and non-irritating. :

Подобро ви се допаѓа