Pidada Бања Рака Крпа Сет од 3 Шарени Шема Памук Мека Абсорбента Крпи за Бања 1 Бања Пешкир 27.6 x 55 Инчи, 2 Рака Крпа 13.8 x 29.5 Инчи (Светло Розова)

Pidada Бања Рака Крпа Сет од 3 Шарени Шема Памук Мека Абсорбента Крпи за Бања 1 Бања Пешкир 27.6 x 55

DEN 599.52

Достапност

【ГОЛЕМИНА И МАТЕРИЈАЛ】Сет на 3; 1 бања пешкир (27.6 инчен x 55 инчи), 2 рака крпа (13.8 инчен x 29.5 инчи); 100% Памук; Мека и Унисекс; без Штетни Хемикалии. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Високо Absorbable; Трајни и Брзо се Исуши; сепак светлина пондерираните.Му дава на телото мека и нежна на допир, додека апсорпција на влага. 【МУЛТИ-ЦЕЛ】Pidada крпи се многу корисни и декоративни во разни места, како што се; плажа, базен, бања, бања, кујна,спа и фитнес.Тоа исто така може да се користи како гостин, лице, коса, dishcloth, теретана, јога и патување крпа. 【ГРИЖА СОВЕТИ】Машина за миење на крпи во топла вода користејќи благ детергент и собори сува на ниско; се препорачува да се суши веднаш, не користете кајгана, ткаенина softeners, и железо, како што тоа може да го оштети својот квалитет; секогаш се мијат крпи одделно да се минимизира lint. 【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】Ние сме сигурни дека ќе ви се допаднат нашите Pidada Крпи но, Ако не сте целосно задоволни со тоа, ние ќе ви даде целосна наплата без било какви прашања во 30 дена.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Секогаш се мијат нови крпи пред употреба да се отстрани прекумерна lint што е оставено во текот во текот на процесот на производство.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа