KFBE Пурпурна Роуз Бања Крпи Сет од 2 Цвеќиња Мека Washcloths, Рака Крпа за Бања, Кујна Плажа Туш Крпа (20821837)

KFBE Пурпурна Роуз Бања Крпи Сет од 2 Цвеќиња Мека Washcloths, Рака Крпа за Бања, Кујна Плажа Туш Крпа (20821837)

DEN 479.76

Достапност

Материјал : 100% Полиестер.Дише, меки, силни апсорпција на вода.Големина : 72x36.5cm / 28.3x14.4 инчен две-парче сет (иста големина).Карактеристики : Лесен материјал, дише, силната апсорпција на вода, и лесно да се исуши.Лицето крпа е удобно и кожа-пријателски, не се отстрани lint лесно, и е силен и издржлив.Во врска со крпа : крпа може да се користи како се соочуваат со крпа, рака крпа, или се користи за да ги избрише други предмети.Со својата уникатна и убави модели, пешкир, исто така може да се користи како подарок за родендени, Божиќ, ноќта на Вештерките, Нова Година е Ден или релокација.Нега : Лесно за чистење, машина перат.МАТЕРИЈАЛ : 100% polyester SIZE : 72x36.5cm / 28.3x14.4 inch PACKING : две-парче сет (иста големина)ЧИСТЕЊЕ БЕЛЕШКИ : машина перат.Измијте со топла вода за помалку од 40°C. не користете детергенти како што се кајгана.КРПА ОПИС : висок квалитет на полиестер ткаенини, со карактеристики на леснотија, мекост, breathability, дебелина, и силната апсорпција на вода.И тоа е издржлив и не е лесно да ги тргнеме.ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНАРИЈА : бања, wc, кујна, плажа, итн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа