WY-YAN HZR бар Ѕид-Монтирани Железнички Ѕид-Монтирани Железнички Полици Закачалка Бања Хардвер Кука Рек Бања бар Бакар Дупчење Инсталација 66 6 7 8 5 4cm

WY-YAN HZR бар Ѕид-Монтирани Железнички Ѕид-Монтирани Железнички Полици Закачалка Бања Хардвер Кука Рек Бања

DEN 1106.88

Достапност

Отпорни на дневни гребење и отпорност.Доволно простор : решетката е здрав и издржлив и може да се смести цело семејство.Тоа изгледа многу, дури и по се користи во влажни бања или кујна за многу години.Не само можете да ги зачувувате и сув вашиот крпи, но исто така можете да додадете контакт на стилот за вашата бања.Производ големина може да се однесува на слика, answer : ___________________________ note : поради прирачник за мерење, постои грешка од 1~3 cm~.Добредојдовте, мојот драг кориснику, имаме голем број на производи, ве молиме да бидат сигурни да се купат, со надеж дека ќе ви обезбеди со висок квалитет шопинг искуство.Отпорни на дневни гребење и отпорност.Доволно простор : решетката е здрав и издржлив и може да се смести цело семејство.Тоа изгледа многу, дури и по се користи во влажни бања или кујна за многу години.Не само можете да ги зачувувате и сув вашиот крпи, но исто така можете да додадете контакт на стилот за вашата бања.Производ големина може да се однесува на слика, answer : ___________________________ note : поради прирачник за мерење, постои грешка од 1~3 cm~.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа