Sorbus Крпа Рек Носителот - Ѕидот Монтирани Чување на Организаторот за Крпи, Washcloths, Рака Пешкири, Постелнина, Идеален за Бања, Спа Салон, Модерен Дизајн (Бела)

Sorbus Крпа Рек Носителот - Ѕидот Монтирани Чување на Организаторот за Крпи, Washcloths, Рака Пешкири, Постелнина,

DEN 599.76

Достапност

6-НИВО КРПА РЕК-НОСИТЕЛ (БЕЛ) — Обезбедува ѕид-монтирани простор за вашата постелнина во едно погодно место.МУЛТИ-ЦЕЛ — се Користи за валани или свитканите крпи, рачни крпи, и washcloths — Разноврсна за кујна шишиња и чај крпи или покрај базенот крпи — Погоден за бања, спа, сауна, салон за убавина, медитација соба, entryway, спална соба, перење област.ЅИД-МОНТИРАНИ ПРОСТОР-SAVER — ги Зголемува простор, а земајќи до нула квадратни метри — Доаѓа во 2 делови, па можете да висат како еден решетката или одделно како збир на две.ЛЕСНО ДА се ОТКАЖАМ — Минимална собрание бараат Месеци на безбедно на ѕидот со инсталација дупки на задниот Монтажа на Хардвер и Инструкции се ВКЛУЧЕНИ.ИЗДРЖЛИВИ МОДЕРЕН ДИЗАЈН — Вертикална дисплеј со 6 криви модуларен слотови — Одговара на повеќето оркестарот стилови дали класичен, индустриски, модерна, или farmhouse — Направен од железо со прав обложен / хром финиш — Ги чисти Поддржува до 15 кг — Мерки околу 7 "L x 5" W x 27.50" H (Околу 5" помеѓу групи).Модуларен дизајн доаѓа во два дела.Минимална собранието е потребно.Месеци на безбедно на ѕидот со инсталација дупки на задниот.Монтажа на Хардвер и Инструкции се ВКЛУЧЕНИ.Изработени од железо со прав обложен бела завршница.Ги чисти.Мерки околу 7" L x 5" W x 27.50" H (околу 5" помеѓу групи).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа